E-Book Sahara je žárlivá milenka

Blondýna jede sama do pouště a začne tam žít…ne, to není další z oblíbených vtipů, ale pravdivý příběh. Proč jsem se vydala právě na Saharu? Kvůli práci, ale ta je mou velkou vášní. Takže vlastně z lásky k poušti. Ale popořádku.

 

Jsem archeoložka. Vystudovala jsem archeologii v Itálii, kde trvale žiji už šestnáct let. No vlastně trvale…během té doby jsem si odskočila na pět let do Anglie a pobyt v Evropě prokládala životem v severní Africe. Sahara je mou profesí a mojí životní láskou.

 

  • Toto je jediná kniha na českém trhu popisující do hloubky, jak dnes žijí Tuaregové a Arabové v srdci největší pouště světa.

 

  • Je to jediná kniha u nás, která poutavým způsobem předkládá nejnovější objevy v saharské archeologii, hlavně v oblasti skalního umění starého 9,000 let.

 

  • Jde o napínavý příběh mladé slečny z Brna, která se na několik měsíců octla na samém jihu Alžírska mezi hady a štíry, aby tam ty nejnovější objevy učinila a mohla je představit světu.

 

Můj příběh je víc než jen populárně naučná literatura. Je nahlédnutím do života lidí v poušti, do jejich domácností v oázách, představuje jejich zvláštní zvyky, jejich víru v pouštní duchy, ukazuje, jak moc se od nás liší. A v čem jsou stejní, jako my.

 

Ukázku knihy můžete vidět zde.

 

„Sahara je žárlivá milenka“ by měla patřit do e-knihovny všech, kteří si chtějí rozšířit základní znalosti a těch, kteří milují cestování do méně obvyklých destinací. Sahara je považována za jedno z nejkrásnějších míst na světě, ale pro české cestovatele zůstává stále velkou neznámou.

 

Pozor, kniha je elektronická! Nečekejte papírovou kopii do poštovní schránky. E-book je ve formátu Pdf, který stáhnete přímo do vašeho počítače, tabletu nebo telefonu a pak budete pohodlně prohlížet.

 

Kniha je nutností pro všechny, které láká myšlenka na nějakou dobrodružnou sólo cestu, ale ještě se k ní neodhodlali. Po přečtení mé knihy sbalíte batoh a odjedete, vsadíme se?

 

  • 200 stran textu doprovází 78 krásných barevných fotografií, které by v tištěné knize nebylo možné za rozumnou cenu publikovat. Jste zvědaví? Jsou uvnitř 🙂

 

Kniha je velkou výzvou pro ty, kteří se nechtějí spokojit s průměrným životem. Máte velký sen? Po přečtení této knihy budete znovu věřit, že je možné jej uskutečnit. Stačí udělat první krok, všechno ostatní půjde samo…

———————————————————————————————————————

Cena eBooku: 250,- Kč  nebo 10 euro (podle způsobu platby).

 

JAK ZÍSKAT E-BOOK

Jsou dvě možnosti, jak lze zakoupit eBook Sahara je žárlivá milenka:

1.BANKOVNÍM PŘEVODEM

na můj účet číslo: 670100-2212063918/6210 mBank

Účet je vedený v českých korunách, převeďte prosím částku 290,- Kč. Při zadání údajů o platbě je třeba uvést Vaši emailovou adresu! Po připsání platby na můj účet Vám bude zaslán eBook na Vaši emailovou adresu, jak stanoveno v obchodních podmínkách.

 

2.PAY PAL nebo KREDITNÍ KARTA

Tímto způsobem lze zaplatit na mých profesionálních webových stránkách http://www.roundheadsahara.com/ . Na jakékoli stránce kromě té úvodní, se nachází tlačítko „Donate“. Zde prosím vložte částku nejméně 10 euro a eBook Vám bude zaslán na emailovou adresu, kterou při platbě zadáte.

 

Je-li potřeba, neváhejte mě kontaktovat na adrese soukopka@hotmail.com